Omlouváme se , ale nyní nelze vyřizovat vaše objednávky, e-shop je v rekonstrukci!!!

Objednané zboží nebude odesíláno.Děkujeme za pochopení.

 
 

Vítejte u nás                                         

Firma Tonometry Pardubice s.r.o. se již dvacet let specializuje na opravy rtuťových a hodinkových (aneroidových) tonometrů ( tlakoměrů ), které stále nebyly překonány v přesnosti a spolehlivosti měření. I přes snahu různých dealerů, kteří mylně informují o zákazu používání  rtuťových tonometrů, stále zajišťujeme jejich spolehlivý a dlouhodobě ekonomicky nejvýhodnější servis pro partnery v celé republice. Jelikož držíme krok s dnešní moderní digitální technologií, také v našem  e-shopu  nabízíme alternativní produkty spolehlivých a z praxe osvědčených výrobců digitálních tonometrů. Pokud budete potřebovat radu s výběrem tonometru, jsme připravení doporučit ten nejvhodnější pro Vaše potřeby. Věřím, že u nás najdete produkty za rozumné ceny, které budou vyhovovat Vaším představám a rádi se k nám znovu vrátíte při dalším nákupu.

 

Pokud jste v našem obchodě nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat buď telefonicky či e-mailem, pokusíme se zboží Vám zajistit a nacenit dle Vašich představ.

 

Při objednávce nad 3000,- Kč neúčtujeme dopravu, u větších nebo rozměrnějších zásilek bude cena za dopravu upřesněna telefonicky.

Po telefonické domluvě je také možné zboží hradit fakturou.

Certifikáty kvality výrobců našich produktů

/album/certifikaty-kvality-nasich-produktu/certifikat-jpg/ fazzini /album/certifikaty-kvality-nasich-produktu/certificate-omg-iso14001-2004-pdf-jpg/ omron /album/certifikaty-kvality-nasich-produktu/a17eacc8387-gif/ riester

Novinky

Servis digitálních tonometrů.

30.03.2012 13:12
Provádíme servisní opravy digitálních tonometrů značek OMRON,BOSO,HARTMANN-TENSOVAL. U ostatních značek digitálních tonometrů záleží na...

E-shop byl spuštěn

23.02.2012 20:41
Dnes byl spuštěn náš nový e-shop.Doufáme,že zde najdete kvalitní a cenově výhodné produkty,vyhovující Váším představám.